Grand Prix 2018

Turystycznych  Rajdów Motocyklowych na Orientację

Klasyfikacja ROAD

aktualizacja: 12-06-2018

Miejsce 2 - zawodnik został sklasyfikowany jako dwie różne osoby w dwóch eliminacjach. Po wyjaśnieniu okazało się iż to jedna i ta sama osoba.

Wyjaśnienie: Imię i nazwisko to samo podane zostały różne miejscowości (błędnie) przyjęto przy zliczaniu pkt iż to  zbiego okoliczności i są to różne osoby. 

Po wyjaśnieniu zaliczono PKT dla jednego zawodnika.  

Zawodnik i miejscowość Pałuk Bieszczady Suma miesce po II rundach
Marcin Pielka Kraków 0 80 80 1
Jarek Robak  Poznan 80 0 80 1
Robert Lange Szarki 44 34 78 2
Piotr Jaroń Kluczbork 0 65 65 3
Karol Sudoł    Kostrzyn 65 0 65 3
Justyna Jaroń Kluczbork 0 55 55 4
Robert Janeczk   Bydgoszcz 55 0 55 4
Wojciech Rusinek Kraków 0 50 50 5
Waldemar Grześkowiak Barcin 50 0 50 5
Mirosław Matyla Warszawa 0 49 49 6
Radosław Szymański Biedrusko 49 0 49 6
Rafał Turski Warszawa 0 48 48 7
Piotr Koller Solnica 48 0 48 7
Artur Dobras Sośnie 0 47 47 8
Robert Marciniak Bydgoszcz 3 44 47 8
Martyna Kondratowicz Poznań 47 0 47 8
Zbigniew Tomaszuk Rybnik 0 46 46 9
Mariusz Stalewski Toruń 46 0 46 9
Paweł Pyrchała Rybnik 0 45 45 10
Jakub Musioł Kostrzyn 45 0 45 10
Tomasz Kuźma Jarosław 0 43 43 11
Roman Smaglewski Luboń 43 0 43 11
Arkadiusz Dylewski Płock 0 42 42 12
Paweł Grząka Kostrzyn 42 0 42 12
Grzegorz Buchalski Starowa Góra 0 41 41 13
Tomasz Fietz Poznań 41 0 41 13
Tomasz Dudkowski Sokolniki 0 40 40 14
Marcin Dutkiewicz Kaczory 40 0 40 14
Krzysztof Dziedzic Zawiercie 0 39 39 15
Krzysztof Skibbiński Warszawa 39 0 39 15
Karol Wichlińsi Łódź 0 38 38 16
Mariusz Gomoła Kamionki 38 0 38 16
Piotr Koller Nowy Dwór Gdański 0 37 37 17
Michał Wojtkowiak Gdańsk 37 0 37 17
Robert Rak Rzeszów 0 36 36 18
Piotr Ziółkowski 36 0 36 18
Tomasz Oliwa Garwolin 0 35 35 19
Bartosz Szambelan Łabiszyn 35 0 35 19
Michał Zienkiewicz Gdynia 34 0 34 20
Tomasz Krawczyk Płock 0 33 33 21
Daniel Ludwiczak Kostrzyn 33 0 33 21
Paweł Kręspki Toruń 0 32 32 22
Sebastian Woźniak Barcin 32 0 32 22
Adam Dziki Wrocław 0 31 31 23
Magdalena Kondratowicz Poznań 31 0 31 23
Sławomir Piotr Wronka Zarośle Cienkie 0 30 30 24
Paula Serafin Łabiszyn 30 0 30 24
Dariusz Muszyński Wrocław 0 29 29 25
Piotr Znajmiecki Gdańsk 29 0 29 25
Damian Zając Łańcut 0 28 28 26
Michał Jagła Bydgoszcz 28 0 28 26
Agata Złotucha Lublin 0 27 27 27
Karolina Ochocka Szydłowo 27 0 27 27
Mateusz Michalczyk Dębic 0 26 26 28
Szymon Sołek Tuczno 26 0 26 28
Renata Szymańska Cisna 0 25 25 29
Sławomir Kieszczyński Kalisz 25 0 25 29
Sebastian Wiszowaty Piła 0 24 24 30
Bogumiła Kochańska Warszawa 24 0 24 30
Łukasz Mędak Warszawa 0 23 23 31
Joanna Kazimierczuk Gdańsk 23 0 23 31
Piotr Iwaszko ? 0 22 22 32
Mikołaj ?  Bożejewiczki 22 0 22 32
Michał Augustyn ? 0 21 21 33
Anna Drozdowska Wolice 21 0 21 33
Katarzyna Kaźmierska Lublin 0 20 20 34
Dominik Micek Chodzież 20 0 20 34
Mateusz Korzec Bieruń 0 19 19 35
Piotr Wiese Wyszyny 19 0 19 35
Krzysztof Podgórski Wieliczka 0 18 18 36
Dawid Binio Bydgoszcz 18 0 18 36
Marcin Fidor Warszawa 0 17 17 37
Włodzimierz Zimiecki Rawa Mazowiecka 17 0 17 37
Lidia Strącel Łańcut 0 16 16 38
Karol Kozak Barcin 16 0 16 38
Wiesław Słupiński Chyby 0 15 15 39
Wojciech Pekowski Golub Dobrzyń 15 0 15 39
Andrzej Klukowski Malbork 0 14 14 40
Łukasz Szczepankiewicz Barcin 14 0 14 40
Tomasz Kużma Jarosław 0 13 13 41
Marcin Hryckiewicz Kostrzyn 13 0 13 41
Wojciech Kafel Ostróda 0 12 12 42
Bartłomiej Ratajczak Bydgoszcz 12 0 12 42
Mirosław Kostyszyn Żabi Róg 0 11 11 43
Tomasz Stanisławski Zgierz 11 0 11 43
Agata Wrońska Toruń 0 10 10 44
Tomasz Dębski Barcin 10 0 10 44
Kamil Iwanicki Tomaszów Lubelski 0 9 9 45
Łukasz Ania Chrzanowscy Gdańsk 9 0 9 45
Tomasz Bartoszek Rybnik 0 8 8 46
Maciej Radke Warszawa 8 0 8 46
Paweł Grzegrzółka Mrozy 0 7 7 47
Witold Potaczek Poznań 7 0 7 47
Tomasz Widyński Poznań 0 6 6 48
Arkadiusz Górek Tłuszcz 6 0 6 48
Andrzej Chiliński Bartoszyce 0 5 5 49
Olgierd Ochocki Szydłowo 5 0 5 49
Remigiusz Rajszczak Witów 0 4 4 50
Mateusz Mielcarek Gdańsk 4 0 4 50
Janusz Maj Gorzyce 0 3 3 51
Krzysztof Hajdamowicz Wrocław 0 3 3 51
Paweł Żarek Radomsko 0 3 3 51
Maciej Markowicz Rybnik 0 3 3 51
Jędrzej Karwot Rybnik 0 3 3 51
Rafał Kajdan Kraków 0 3 3 51
Krzysztof Karoń Knurów 0 3 3 51
Hanna Lachowska Warszawa 0 3 3 51
Mikołaj Dakowicz Warszawa 0 3 3 51
Mariusz Chiliński Morąg 0 3 3 51
Maciej Maciak Grójec 0 3 3 51
Norbert Rostkowski Warszawa 0 3 3 51
Agata Jakubik-Kolon Gliwice 0 3 3 51
Krzysztof Krawczyk Ruda Śląska 0 3 3 51
Mariusz Czeleń Ruda Śląska 0 3 3 51
Jerzy Baniak Radlin 0 3 3 51
Marek Talarek Warszawa  0 3 3 51
Marcin Doliński Warszawa 0 3 3 51
Ariel Grabowski Gliwice 0 3 3 51
Albert Fira Radziejów 3 0 3 51
Aleksander ?Chodzież 3 0 3 51
Anna Lewandowska Gdańsk 3 0 3 51
Anna Zajachowska Bydgoszcz 3 0 3 51
Arkadiusz Molenda Gniewkowo 3 0 3 51
Bartosz Sałek Tuczno 3 0 3 51
Bartosz Śledzik Barcin 3 0 3 51
Daniel Bizon Jeżewice 3 0 3 51
Dariusz Nosal Nowe Dąbie 3 0 3 51
Dominik Nowicki Ojrzanowo 3 0 3 51
Eliza Dutkiewicz Kaczory 3 0 3 51
Filip Bizon Jeżewice 3 0 3 51
Jacek Marciniak Bydgoszcz 3 0 3 51
Jacek Pawlicki Bydgoszcz 3 0 3 51
Jacek Skurtys 3 0 3 51
Janusz Boguszewski Tuczno 3 0 3 51
Jarosław Jach Gdańsk 3 0 3 51
Jarosław Stachowiak Skórzewo 3 0 3 51
Kacper Bizon 3 0 3 51
Kozłowski Hubert Żnin 3 0 3 51
Krystian Woźnicki Barcin 3 0 3 51
Krzysztof Piłat Niwy 3 0 3 51
Magdalena ? Gdańsk 3 0 3 51
Maksymilian Piłat Niwy 3 0 3 51
Marcin Moraczewski Królikowo 3 0 3 51
Marcin Urysiak Daszyna 3 0 3 51
Marek Noske Mogilno 3 0 3 51
Marek Smolny Łódź 3 0 3 51
Mariusz Slyczeski Gniezno 3 0 3 51
Mateusz Lewandowski Gdańsk 3 0 3 51
Michał Kurek Krotoszyn 3 0 3 51
Mirosław Dzudzewicz Kostrzyn 3 0 3 51
Oliwia Binio Bydgoszcz 3 0 3 51
Paweł Kinowski Barcin 3 0 3 51
Piotr Maslej Skwierzyna 3 0 3 51
Piotr Wojdan Inowrocław 3 0 3 51
Remigiusz Buczek Pakość 3 0 3 51
Robert Drozdowski Wolice 3 0 3 51
Sebastian Nowicki Ojrzanowo 3 0 3 51
Szymon Silakowski Września 3 0 3 51
Tomasz Rzempołuch Kobyłka 3 0 3 51
Wioletta Tomczak Gdańsk 3 0 3 51