Na wszystkie wiadomości i zgłoszenia w terminie 24.02 - 4.03.2018  odpowiemy po 05 kwietnia 2018.Rajd "wędrowny"

Wschodnia granica Polski

15 - 20 CZERWCA 2018

kilkudniowy (5 dni)

ADVENTURE 

dla >490ccmNorth - South Poland Touristic Rally 2018

powered by YAMAHA

 North-South Poland Touristic Rally 2018 power by Yamaha czyli Turystyczny Rajd Polski Północ-Południe napędzany przez Yamaha to zupełnie NOWA propozycja dla wielbicieli turystycznych rajdów motocyklowych.

 

 5 dni zabawy, 4 dni zmagań na czterech etapach rajdu po 250 km dziennie, 5 różnych tajemniczych  lokalizacji noclegów i ok. 1000km szutrowo-polnych jak i leśnych  tras dla ciężkich motocykli enduro po ścianie wschodniej z dla od głównych szlaków! Are you ready to race?

 

 North-South Poland Touristic Rally 2018 to rajd wędrowny po bezdrożach wzdłuż wschodniej granicy Polski. Po sukcesie zeszłorocznego Szuter Rally organizatorzy zawieszają znacznie wyżej poprzeczkę i zapraszają na najdłuższy rajd tego typu w kraju! Rajd wystartuje z serca Bieszczad a zawodnicy zakończą swoją rywalizację na polskim biegunie zimna - Podlasiu. Po drodze czeka ich rywalizacja z takimi przeciwnościami jak brody rzeczne, leśne dukty, piaszczyste polne drogi czy dziesiątki kilometrów szutrowych bezdroży. Na każdym etapie zawodnicy będą poszukiwać punktów kontrolnych na których będą do zdobycia cenne punkty. Nie zabraknie odwiedzin w najciekawszych miejscach regionów i turystycznych atrakcji przez które przemierzać będzie rajdowy peleton .  Nowością będą również „CHECKPOINT” zerujące, pomagające się odnaleźć i umożliwiające kontynuowanie trasy  w razie zagubienia się.

 

Organizatorzy zapewniają takie udogodnienia jak: 

 

• noclegi w pokojach z łazienkami i śniadaniem na każdym etapie rajdu  

• obiad dla uczestników na trasie rajdu

• wieczorną integrację przy ognisku i wspólnej biesiadzie z grillem i jedzeniem.

• okolicznościową koszulkę rajdową

• assistance wozu technicznego podążającego za ostatnimi zawodnikami

• możliwość przewozu bagażu pomiędzy kolejnymi etapami (opcja)

• dostęp do namiotu serwisowego na każdym etapie

• ubezpieczenie NNW na kwotę 50.000zł

• materiały nawigacyjne (roadbook) w formacie A4/A5 lub taśmę (12cm) na przewijarkę

 

 

 North-South Poland Touristic Rally 2018 to przygoda której nie możesz przegapić. Sprawdź czy jesteś gotów podjąć wyzwanie! Podejmij rywalizację i znajdź nowych motocyklowych przyjaciół na całe życie. Nic nie łączy ludzi tak jak rajdowe zmagania i wspólna przygoda. Nie przegap jedynego takiego wydarzenia w roku! 

 

Zapisy na rajd ruszą 15 stycznia 2018 ok godziny  19.00. W rajdzie dostępnych będzie 80 miejsc.