KOTLINA KŁODZKA

DOLNYŚLĄSK, Polska

31 SIERPNIA -

- 02 WRZEŚNIA 2018

WEEKEND (2 dni)

ON ROAD 

ADVENTURE VI Paszków Rally

napędza nas YAMAHA

 Paszków Rally doczekał się już SZÓSTEJ odsłony w 2018r którą po raz kolejny napędzać będzie YAMAHA.  Nadal impreza pozostaje jedynym jak dotąd rajdem transgraniczy w naszym kraju. Kultowa impreza która swój rodowód i początek miała w Zającówce malowniczo położonej na stoku Gór Bystrzyckie w Paszkowie zmieni po raz kolejny miejsce na nową lokalizację.

 Organizatorzy  niezmiennie  zapraszają nas do odwiedzenie Kotliny Kłodzkiej i pogranicza Czesko-Polskiego. Do wybory dostajemy dwie trasy! ROAD dla miłośników śmigania po gładkich asfaltach z dużą ilością krętych górskich dróg i serpętyn.  ADVENTURE dedykowany turystycznym motocyklom enduro dla których organizator przygotował szutrowo, kamieniste jak i górskie drogi po zakamarkach Kotliny Kłodzkiej.  

 Impreza to  weekend dobrej zabawy z dużą ilością motocyklowej jazdy. Piątkowy prolog ma charakter próby sprawnościowej na zamkniętym torze. Tu zawodnicy mają szansę wykazać się swoimi umiejętnościami z jazdy technicznej. Bez spiny w bezpieczny sposób można po rywalizować z kolegami. Sobota to dzień zmagań z turystyczną trasą rajdu na której czekają oprócz bajkowych widoków ciekawe punkty kontrolne z zdaniami sprawnościowymi okraszone dużą ilością dobrego humoru.  Całości dopełniają wieczorne spotkania przy ognisku z muzyką w tle i wielkim finałem w sobotę. Podczas finałowej biesiady zawodnicy zostaną uhonorowani pucharami i cennymi nagrodami osobo w rywalizacji rajdu oraz osobno w wielkim finale połączonych eliminacji!