Na wszystkie wiadomości i zgłoszenia w terminie 24.02 - 4.03.2018  odpowiemy po 05 kwietnia 2018.BIESZCZADY

Polska

25 - 27 MAJA 2018

WEEKEND (2 dni)

ON ROAD 

ADVENTURE III Bieszczadzki Rajd Motocyklowy "Wilcza Sfora"

napędza nas YAMAHA

 Bieszczadzki Rajd Motocyklowy „Wilcza Sfora” to obowiązkowy obowiązkowy punkt na rozpoczęcie  sezonu. Bieszczady od dawien dawna jak magnes przyciągają motocyklistów z całej polski, którzy pielgrzymują w to miejsce niczym Peter Fonda z Easy Rider-a w poszukiwaniu wolności.

 Impreza zyskała już zacne grono swoich fanów i co roku ich przybywa. Na miejscu na uczestników czekają dwie trasy do wyboru. Dla wielbicieli gładkich asfaltów polecamy wybór trasy ROAD. Miłośników jazdy po bezdrożach zapraszamy na szlak ADVENTURE. Obie trasy zabiorą Was w malowniczą podróż po dzikich i nieodkrytych jeszcze zakątkach Bieszczad. Ciekawe konkurencje jak i atrakcje turystyczne przygotowywane na trasie przejazdu uprzyjemnią Wasz przejazd.

Przygotowane przez organizatora punkty kontrolne sprawdzą Twoje umiejętności lub wręcz przeciwnie rozbawią Cię do łez!

 Nawigacja na rajdzie odbywa się za pomocą roadbooka za sprawą którego dotrzecie na kolejne etapy rajdu i metę. Nawigowanie w rajdzie to część przygody i przez krótką chwilę pozwala się poczuć jak na słynnym rajdzie Paryż-Dakar. Rajd nie odbywa się na czas!  Tu liczy się piękno poznania tego co jeszcze nie odkryte. Bez pośpiechu na luzie ale jednak rywalizując walczycie o cenne nagrody i nietuzinkowe „puchary”. 

 W klimatycznej bazie rajdu czeka na uczestników ognisko, grill oraz suto zastawiony stół z regionalnym jadłem. W tle ze sceny gra muzyka grana na żywo. Impreza trwa weekend i podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy to piątkowy prolog z próbą sprawnościową lub etapem nocnym. Drugi to etap główny odbywa się w sobotę i trwa cały dzień.

 Rywalizacja w rajdzie Bieszczadzkim i Paszków Rally mimo iż indywidualna  została połączona. Uczestnicy obu imprez walczą dodatkowo o cenne nagrody w klasyfikacji końcowej obu imprez. 

 

 Odkryj na nowo Bieszczady razem z nami i przybądź na III Bieszczadzki Rajd Motocyklowy

„Wilcza Sfora” tego wydarzenia nie można przegapić!