Baza rajdu

Bieszczadzki Rajd Motocyklowy "Wilcza Sfora" napędza YAMAHA

W Pałacu Biesa natura odmierza czas malowniczymi wschodami słońca, refleksami światła przenikającego przez konary parkowych platanów, śpiewem ptaków i wieczornym cykaniem świerszczy. Otulony zieloną okolicą stylowy pałac o zjawiskowej architekturze i designerskich wnętrzach zachwyca Gości komfortem, staropolskimi fantazjami kulinarnymi oraz profesjonalną obsługą.

 Pałac zlokalizowany jest w uroczej miejscowości Olszanica u wrót Bieszczadów. Wystarczająco daleko, aby zapomnieć o wielkomiejskim zgiełku i wystarczająco blisko, aby korzystać z atrakcji okolicznych miast.

  W sezonie 2018 zapraszamy Was drodzy uczestnicy do Pałacu Biesa który mieści się w Olszanicy.

W malowniczych założeniach parkowych znajduję się Pałac Biesa oraz hotel i specjalnie dla nas przygotowane będzie pole namiotowe wraz z zapleczem sanitarnym. Będziemy mieli dla naszych uczestników komfortowe apartamenty pałacowe, 2-os pokoje hotelowe z łazienkami  oraz pokoje w klasie turystycznej z osobnymi łazienkami na piętrze.

 Dla podróżników stroniących od wygód dysponować będziemy  polem namiotowym  położonym nad stawem w bezpośrednim sąsiedztwie pałacu. Wszyscy niezależne od miejsca zakwaterowania  będziemy się bawić razem w parkowej oranżerii przy muzyce i wspólnej biesiadzie. 

Namiary GPS :

 

N: 49º 28’ 33”

E: 22º 26’ 56”

 

Adres:

Pałac w Olszanicy

Olszanica 222

38-722 Olszanica

Wskazówki dojazdu:

Miejscowość Olszanica znajduje się na drodze krajowej nr 84 pomiędzy miejscowościami: Lesko i Ustrzyki Dolne na Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej. Założenie Pałacowe znajduje się przy samej drodze krajowej z której jest widoczne.

Lokalizacja: